Přidat inzerát Moje inzeráty Komentáře Archiv
ČELNÍ NAKLADAČ NA TRAKTORNabídkaDatum:24.08.2010
Prodám čelní nakladač na traktor (máme ho na Z 8011), výrobce Humpolec. Je plně funkční, výška zdvihu 3,5m, možno předvést na traktoru. Nejsem plátce DPH. Pro více info volejte tel. 776 447 191.
Cena Kč: 50000Jméno: Lenka ŠlechtováTel. :776447191Email: JK.Bojov@seznam.czLokalita: Praha Západ

Poskytujeme: hotovostní půjčky do 300 000,- Bezručení !! NabídkaDatum:18.08.2010
Poskytujeme: hotovostní půjčky do 300 000,- Bezručení !! Klientum registru , Nebankovní sektory,bankovní sektory, Exekuce , hypoteký Připravte si : 2 doklady totožnosti 2 vypisi účtu , potvrzený příjem, Pracovní smlouvu Osvč - vše ktomu tel : 722135407
Cena Kč: 1Jméno: Irena VolnáTel. :722135407Email: susion@seznam.czLokalita: Ostrava

Vyvrtávačka AF 85NabídkaDatum:15.08.2010
Prodáme vyvrtávačku AF 85, zapojená, lze odzkoušet, dobrý stav, k dispozici ihned. Průměr vřetena - 85mm. MK 5. Osy - X - 1000 / Y - 1000 / Z - 1000 / W - 500mm. Rozměry stolu - 1000 x 1000mm, stroje - 4700 x 3100 x 2900 mm, váha - 10tun. Cena dohodou.
Cena Kč: Jméno: KratochvílTel. :Email: kratochvil@kovo-obrabeci-stroje.czLokalita: Třebíč

Karusel SEDINA 1531NabídkaDatum:15.08.2010
Prodáme ruský jednostojanový karusel, plně funkční, dobrý stav, zapojený, průměr stolu 1120 mm, max.pr.obrobku 1250 mm, max. točná výška 1000 mm, váha stroje 11000 Kg, délka 2700 mm, šířka 2 900 mm, výška 3600 mm. Cena dohodou.
Cena Kč: Jméno: KratochvílTel. :Email: kratochvil@kovo-obrabeci-stroje.czLokalita: Třebíč

Frézka ME 250NabídkaDatum:24.07.2010
Funkční, odpojená, výbava - dělička, otočný stůl, bedna s kolama. K dispozici ihned. Cena bez DPH.
Cena Kč: 25000Jméno: KratochvílTel. :775192209Email: kratochvil@kovo-obrabeci-stroje.czLokalita: Třebíč

Vodorovná vyvrtávačka WHN 13.8 ANabídkaDatum:28.06.2010
Rok výroby 1984, dobrý technický stav, řídící systém NS 361. Možnost prohlídky.
Cena Kč: dohodouJméno: Josef ZemanTel. :731116437Email: info@strojezeman.czLokalita: ČR

WMW SZS 250NabídkaDatum:14.06.2010
R.v. 1953. Stroj je udržovaný, zapojený, lze odzkoušet, dobrý stav, nějaké příslušenství. Cena dohodou.
Cena Kč: Jméno: KratochvílTel. :775192209Email: kratochvil@kovo-obrabeci-stroje.czLokalita: Svitavy

Bruska BUA 16NabídkaDatum:02.06.2010
Stroj je zapojený, lze odzkoušet. Velice dobrý stav. Cena dohodou.
Cena Kč: Jméno: KratochvílTel. :Email: kratochvil@kovo-obrabeci-stroje.czLokalita: ČR

Bruska BPH 20NANabídkaDatum:02.06.2010
Stroj je zapojený, lze odzkoušet. Velice dobrý stav. Odsávání, vyvažovačka. Magnet 200 x 630mm. Cena dohodou.
Cena Kč: Jméno: KratochvílTel. :775192209Email: kratochvil@kovo-obrabeci-stroje.czLokalita: Třebíč

Nůžky s prostřihováním ELCHRON NUR 135/10/25NabídkaDatum:07.05.2010
Dobrý stav, plně funkční. Ruční děrovadlo. Kruh.ocel - 25mm, tyč.materiál - 25x25mm, úhelník a T profil - 60x60x8mm. Hmotnost 250kg. Cena dohodou
Cena Kč: Jméno: KratochvílTel. :775192209Email: kratochvil@kovo-obrabeci-stroje.czLokalita: Praha 1

Sloupový jeřáb - 5tunNabídkaDatum:28.04.2010
Prodáme sloupový jeřáb - Vihorlat Snina, otoč. 360°, výška 8m, vyložení ramene 6m, nosnost 5tun. Cena je bez demontáže. Cena dohodou.
Cena Kč: Jméno: KratochvílTel. :775192209Email: kratochvil@kovo-obrabeci-stroje.czLokalita: Třebíč

Nůžky CNTA 3150/25NabídkaDatum:26.04.2010
GO 2009. Stroj je zapojený s možností odzkoušení. Velice dobrý stav. Přetěsněné válce, nové dorazy, náhradní nože. Cena dohodou.
Cena Kč: Jméno: KratochvílTel. :Email: kratochvil@kovo-obrabeci-stroje.czLokalita: ČR

Frézka TOS FGU 32NabídkaDatum:26.04.2010
Stroj je již odpojený. Velice dobrý stav.Cena dohodou. K dispozici ihned. Cena dohodou.
Cena Kč: Jméno: KratochvílTel. :775192209Email: kratochvil@kovo-obrabeci-stroje.czLokalita: Třebíč

Ohr.lis ESPE CTO 160NabídkaDatum:22.04.2010
R.v. 1992. Stroj je zapojený, lze odzkoušet, velice dobrý stav, prizmy a horní nástroje. Rozměry stroje - 4000 x 1540 x 2960mm. Váha - 11500kg.
Cena Kč: DohodouJméno: KratochvílTel. :775192209Email: kratochvil@kovo-obrabeci-stroje.czLokalita: ČR

Vacuová čerpací stolice ALCATEL pro neonové systémyNabídkaDatum:22.04.2010
Nabízíme k odprodeji vacuovou čerpací stolici ALCATEL typ 5011 IE Turbo pro čerpání neonových trubic
Cena Kč: dohodouJméno: Gustav Vozár-PORNTel. :605734638Email: porn.neon@seznam.czLokalita: Ústí nad Labem

Průmyslové čistírny odpadních vodNabídkaDatum:21.04.2010
Průmyslové čistírny odpadních vod pro 200 a více ekvivalentních osob, které jsou určeny pro větší obce, města, větší rekreační zařízení, hotely, průmyslové provozy a jiné. Cenovou kalkulaci průmyslové čistírny odpadních vod na základě projektové dokumentace Vám rádi vypracujeme. Více informací Vám rádi poskytneme telefonicky nebo mailem.
Cena Kč: Jméno: Daniel BednárTel. :Email: info@bednarmontaze.euLokalita: ČR

STOP HOLUBŮM.NabídkaDatum:19.04.2010
Nejúčinnější zbraň v boji proti ptačím škůdcům. Elektrická kontaktní páska je účinná díky elektrickému výboji, ke kterému dojde, dosednutím holuba či jiného ptačího škůdce. Instalace a připojení je tak jednoduché že ji zvládne většina dospělé populace. Elektrické pulzy jsou pro člověka i ptáky bezpečné. Také nemůže dojít ke vznícení hořlavých materiálů a to proto, že impulsy jsou vysílány s dlouhými pauzami. Praktická zkušenost ,po instalaci pásky se snaží ptáci obsadit své původní pozice, při dosednutí prvního z nich dostane tento elektrický výboj a leknutím odlétá. Toto se opakuje ještě několikrát po ccá deseti neúspěšných pokusech si ptáci najdou novou lokalitu k odpočinku. Přístroj obsahuje 15 metrů elektrické stop pásky, napájecí zdroj. Cena celkem 10 484 s DPH. Tel: 608 455 804.
Cena Kč: 10484Jméno: Radim CapandaTel. :608455804Email: ca.radim@seznam.czLokalita: ČR

Čistírny odpadních vodNabídkaDatum:17.04.2010
Domovní čistírny odpadních vod pro domy, chaty a menší provozy do 6,8,10,12 nebo 15 ekvivalentních osob. Cenovou kalkulaci dle Vašich požadavků Vám vyhotovíme mailem. V nabídce máme i čistírny odpadních vod nad 15 ekvivalentních osob až do 200 a více osob. Domovní čistírny jsou cerfitikované Evropskou unií. Jsou vyrobeny z plastu, čili jsou pevnostně stále, vodotěsné a mají dlouhou životnost. Doprava po celém Česku zajištěna. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo mailem.
Cena Kč: dohodouJméno: Daniel BednárTel. :Email: info@bednarmontaze.euLokalita: ČR

HP DesignJet 450CNabídkaDatum:30.03.2010
Barevný repasovaný plotter ve formátu A1 nebo A0 určený pro aplikace CAD/GIS. Vysoká kvalita vykreslování. Součástí jsou stojan, koš na ploty, cartridge, nová role tiskového media, tiskový kabel, síťový kabel, manuál, ovladač na CD-ROM. Poskytujeme záruku, servis, zíkaznickou podporu a spotřební materiál. Cena: od 19200 Kč Cena s DPH: 23040 Kč
Cena Kč: 19200Jméno: Ondřej CibulkaTel. :775058224Email: cibulka@plotter.czLokalita: ČR

Větrná elektrárnaNabídkaDatum:27.03.2010
Prodám větrnou elektrárnu ohřev vody, přitápění 230 V, nabijení aku 12/24 V. Český výrobek.
Cena Kč: 21900Jméno: ŠturmaTel. :721960462Email: veskalice@seznam.czLokalita: Praha 10

Hry  1000 onlineher zdarma  Online hry  SEO  Free online games  SMS zdarma na O2 bez kodu  Katalog webu  Inzerce zdarma  SMS zdarma  Electronic cards  Denní tisk  Svet  Svátek  Sudoku řešitel  Lunarni kalendar  Matematika pro 5. třídu  Tapety na plochu  SMS zdarma na Vodafone  Vzory smluv  Půjčovna svatebních šatů - Plzen  Video golfové lekce  Sudoku řešení  
Provozuje Inzerce4u.cz. Kontakt: info@new-world.cz